piątek, 24 lipca 2015

O panience, co pandy miała

Parę dni temu zakończyłam pewne zlecenie, któremu poświęciłam sporo czasu. Tworzyłam "maskotki" (brand hero), które wkrótce pojawią się na stronie poświęconej zakupom w grach (głównie waluty występującej w rozgrywce). Podsumowując, dużo szkicowania i sporo poprawek. Oprócz współtworzenia  logo, wykonałam również ikony. Pandy pojawią się w kilku strategicznych miejscach, np. przy oknie logowania. Pracy było całkiem sporo, jednak z zadowoleniem mogę zaprezentować wyniki swojej pracy. Gdy strona będzie gotowa, dołączę link do wglądu. :)

Udostępniam również postacie i ikony, które nie zostały wykorzystane w projekcie. Takim przykładem są postacie, które przeznaczone na ikony traciły czytelność przy skalowaniu. 

Szkice logo. Po konsultacjach zdecydowano się na stojącą postać. Postacie pełnią funkcję estetyczna na stronie. Część z nich pojawi się na stronie jako małe ikony. Będą informowały o osiągnięciach użytkowników. Pandy z rękawiczkami, kulą u nogi oraz ze smoczkiem zostały zastąpione przez ikony przedstawiające przedmioty.

Ikony, które zostaną użyte do "odznaczania" użytkowników. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz